Про EcoBag

Сучасно і молодіжно

Безкаркасні меблі – тренд, вибір сучасної молоді і всіх тих, хто не терпить нудних інтер’єрів. Крісла-мішки користуються величезною популярністю в закладах, фітнес-центрах, готелях, на пляжах і всюди, де потрібно розмістити людей з комфортом. Також бін-беги часто купують в дім – це відмінний варіант як для квартири, так і дачі або котеджу, який розбавить собою класичні каркасні меблі чи декор і заявить про неабиякі смаки господаря.

Вигідно

Бачили ціни на класичні каркасні крісла? І ми бачили – вони дуже навіть немаленькі. Безкаркасні меблі вирішують цю проблему – бін-беги коштують зовсім недорого, але пропонують такий же рівень комфорту і мають багато інших переваг над звичайними меблями. До того ж, крісла-мішки легкі, тому ви не витратите багато на доставку, навіть замовивши кілька моделей відразу. А ще ми виробляємо всю продукцію самостійно – тому вартість істотно нижче, ніж в інших магазинах.

Надійно

У вас є діти? Домашні тварини? Або ви просто живете активним життям? Тоді ви точно знаєте як швидко меблі можуть втрачати свій вигляд. Але тільки не безкаркасні меблі від EcoBag! Нашу продукцію не даремно називають «невбиваємою» – завдяки відсутності жорсткого каркаса, грамотному підборі наповнювача і зносостійким матеріалам оболонки, крісла-мішки від EcoBag служать дійсно довго і витримують складні умови експлуатації. Останнє буде особливо актуально на дачах і пляжах, в готелях, фітнес-центрах і всюди де знадобляться сучасні зручні, але невибагливі меблі. А ще всі моделі на гарантії.

Екологічно і безпечно

Крісла-мішки це ідеальні меблі не тільки для дорослих, але і для дітей будь-якого віку. Ними не можна поранитися, бін-беги легкі, і тому не несуть небезпеки для дитини. Крім того, на виробництві EcoBag ми не використовуємо агресивні барвники і речовини, самостійно розробляємо всі елементи майбутніх меблів і ретельно контролюємо підсумковий результат. Завдяки цьому наша продукція є екологічною і безпечною для дітей, домашніх улюбленців, алергіків або людей з підвищеною чутливістю шкіри.

На сайті ви можете придбати як готові меблі модельного ряду компанії EcoBag, так і замовити унікальні вироби за вашими ескізами, дизайном або з вашим лого. Крім того, ми реалізуємо декілька видів наповнювачів для безкаркасних меблів. З усіх питань щодо товарів або послуг звертайтеся за контактами нижче в головний офіс компанії.